botox

Cilt Bakım Seans Cihazı


Cildinizin elastikiyetini, çizgi bakımını, melanin optimizasyonunu, cilt yaşınızı "anti-aging" olarak senkronize eden eşsiz seans sisteminin bir parçası olan bu cihazımızı temin ederek tüm seansları hiçbir kimseye ihtiyaç duymadan istediğiniz yer ve zamanda kendiniz yapabileceksiniz.
*Ayrıntı ve Fiyat Bilgisi için Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz.

botox bakım

Vücut Bakım Seans Cihazı


Selülit, Çatlak, Sıkılaşma, Varis problemlerinde cildi, epidermisten-hypodermise kadar optimize ederek tüm problemleri "anti-aging, dermokozmetik ve natürel" olarak yok eden bu eşsiz seans sistemini cihazı temin ederek istediğiniz yer ve zamanda kendiniz uygulayabileceksiniz. *Ayrıntı ve Fiyat Bilgisi için Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz.

botox bakım

Anti-Aging Cilt Yapılandırması / Günlük Kullanım


Cilt tipinizin, metabolik yaşantınızın, yaşınızın verilerini cihaza ve cihaz ile entegre çalışan pc ve mobil uygulamasına girdikten sonra 2000 farklı kombinasyon arasından cildinize en uygun ürün kombinasyonunu, bileşimlerini, miktarlarını otomatik ayarlayarak size 3 farklı serum da tek ürün, gece ve gündüz kremlerinde de ayrı ayrı olarak sunan, tamamen anti-aging ve hava ile temas etmeyen haznelerde kombine edilmiş komplike bir cilt yapılandırması sunuyoruz. *Ayrıntı ve Fiyat Bilgisi için Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz.

botox bakım

Anti-Aging Derin Temizleme - Yapılandırma / Günlük Kullanım


​ Her evde, her ofiste, yanıbaşınızda, çantanızda olması gereken, olmazsa-olmazlarınız dan biri. Her sabah-akşam cildinize anti-age DERİN TEMİZLEME-BESLEME. Sabah/Akşam, sadece 2 dk. Cildinize mükemmel ANTI-STRES masaj. SİYAH NOKTA temizleme. Cildinizdeki PÜTÜRLÜ tabakayı yok etme. Cildi AYDINLATMA özelliği. Gözenekleri SIKILAŞTIRMA özelliği.
*Ayrıntı ve Fiyat Bilgisi için Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz.